Юрист партії допоміг запорізьким пенсіонерам перерахувати пенсії на 6 мільйонів

Запоріжці щодня стикаються з безліччю проблем, що стосуються юридичної та соціально-психологічної сфери. У зв’язку з цим Запорізька територіальна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» визначила допомогу громадянам своїм першочерговим завданням і відкрила десять громадських приймалень, охопивши таким чином територію всієї області.

Серед основних напрямків роботи громадських приймалень – юридична консультація, соціальний захист, надання допомоги бійцям АТО та їх сім’ям, а також переселенцям і пенсіонерам.

Одним з найбільш ефективних напрямків діяльності громадської приймальні партії «Солідарність» є перерахунок пенсійних виплат. Щочетверга юрист Віктор Богданов проводить прийом громадян з питань, що стосуються оптимальності розрахунку пенсій. З початку 2015 допомогу юриста вже отримали 150 осіб, а за весь період роботи він зробив перерахунок розмірів пенсійних допоміг на суму понад 6 мільйонів гривень. У своїй роботі Віктор Богданов використовує авторські розробки в законодавчій сфері та унікальне програмне забезпечення, яке автоматично перевіряє правильність розрахунку пенсії, зробленого Пенсійним фондом.

– Ми допомагаємо пенсіонерам отримати зароблені сумлінною багаторічною працею гроші, – розповів юрист Віктор Богданов. – Досить часто працівники Пенсійного фонду допускають грубі помилки в розрахунках, так що вкрай рідко пенсії розраховані правильно. Зазвичай сума перерахунку становить від 50 до 300 гривень, а іноді пенсіонер отримує ще й право на індексацію пенсії. Це дозволяє отримати додатково належні за законом 700 гривень на рік і 179 гривень доплати в грудні.

Ще одним базовим напрямком роботи громадських приймалень є допомога в оформленні субсидій, адже висока вартість комунальних платежів дуже хвилює населення.

В цілому, діяльність громадських приймалень партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» охоплює широкий спектр юридичних і соціально-психологічних питань.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*