У Мелітополі активісти парії організували виїзні прийоми консультативних груп

У Мелітополі члени парії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» організували мобільних консультативних груп як по місту, так і в район.

Основним напрямком роботи партійців у мобільних групах є допомога в оформленні субсидій. Активісти розповідають людям про особливості процедури і правила оформлення документації. Більшість громадян тут же звертається до фахівців за допомогою в оформленні документів або записується на прийом до громадської приймальні у подальшому.

Хоча робота партійців в мобільних групах спрямована, в першу чергу, на консультації в оформленні субсидій для жителів Запорізької області, неодноразово у них консультувалися і люди з інших областей України. Такий підхід до роботи дозволяє мелітопольських активістам надавати допомогу кільком десяткам громадян при кожному виїзді.

Крім того, за необхідності фахівці консультують відвідувачів приймалень та з інших питань. Стосуються вони як юридичної, так і соціально-психологічної сфери. Багатьом людям зараз потрібна підтримка і можливість розповісти компетентній людині про свої проблеми.  Також фахівці мелітопольської громадської приймальні консультували бійців АТО, які в той момент перебували у відпустці, про правила отримання статусу учасника бойових дій та оформлення належних за законом пільг. Хлопці були дуже вдячні співробітникам громадської приймальні і планують надалі продовжити співпрацю з ними.

Нагадаємо, активна робота громадських приймалень ведеться на всіх територіях області. В Енергодарі члени парії намагаються вирішити як «стандартні» питання, пов’язані із соціальним захистом, так і більш індивідуальні, зокрема, сімей інвалідів, яким фактично ніде жити.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*