Представники Запорізької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» взяли участь в патріотичному квесті до Дня Незалежності «Zstory‬»

Активісти організації «Молода Просвіта» в Запоріжжі провели патріотичний квест «Zstory», приурочений до Дня Незалежності України. В заході взяли участь дев’ять команд, кожна з яких налічувала від п’яти до семи учасників.

Представники Запорізької міської організації партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка» також взяли участь у патріотичному заході.

Сам квест стартував на проспекті Металургів, де пройшло ознайомлення команд з правилами гри та завданнями, для вирішення яких учасники мали подорожувати територією соцміста, розгадуючи загадки та ребуси на історичну тематику і шукаючи необхідні підказки.

Після двохгодинних змагань команди-учасники квесту фінішували біля стели Металургів, де і відбулось нагородження переможців, вже у сутінках.

«Національно-патріотичне виховання є ключовим фактором майбутнього процвітання України і сучасні молодіжні проекти, спрямовані на популяризацію української культури, мови та традицій є запорукою успішності виховного процесу. Саме подібні громадські ініціативи є двигунами трансформаційних процесів в суспільстві, бо швидко і мобільно відповідають на сьогоднішні потреби молоді. Підтримка таких ініціатив є одним з головних наших завдань», – зазначив співорганізатор заходу, помічник народного депутата фракції партії «Блок Петра Порошенка» Ігоря Артюшенка Олексій Мосейко.

Організатори та учасники квесту зазначили, що подібні заходи будуть обов’язково організовані неодноразово.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*