Ігор Артюшенко прокоментував трагедію під Радою: «Політикани поставили під загрозу безпеку країни»

Народний депутат України, член фракції «Блок Петра Порошенка», очільник Запорізької міської парторганізації Ігор Артюшенко прокоментував голосування за Проект Постанови про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади, а також трагічні події під стінами Верховної Ради України:

Децентралізація, як процес передачі влади на місця є вирішальним та історичним для Української держави і її подальшого розвитку. Вимога почути народ, вимога того, щоб влада знаходилась на відстані витягнутої руки, була однією з основних вимог Революції Гідності.

І сьогоднішнє голосування за зміни до Конституції – історичний крок.

Ті, хто кричать про «зраду» просто не бажають передавати гроші зі столиці на місця, адже це їм зовсім не вигідно. Вони породжують плітки та брехню про «особливий статус Донбасу» або «визнання ЛНР-ДНР», про що в змінах до Конституції немає і не може бути жодного, повторюю ЖОДНОГО СЛОВА!

«Війна» проти змін до Конституції покривається патріотичними гаслами і на це боляче дивитись.

Політичні лідери та їх очільники, які розгорнули кампанію з дезінформації щодо змісту «змін до Конституції» провокують погіршення стосунків з Заходом та власне громадянське протистояння. Саме ці особи мають нести відповідальність за сьогоднішню трагедію під стінами Верховної Ради України.

Той факт, що в центрі столиці європейської країни солдат Нацгвардії загинув від кинутої бойової гранати є неприпустимим і досі не вкладається в голові.

Ми вимагатимемо неупередженого розслідування і маю великі сподівання, що винні понесуть найжорсткіше і справедливе покарання.

В час війни і загрози зі Сходу ми маємо бути єдиними як ніколи і ми не дозволимо окремим політиканам та популістам ставити під загрозу життя українців і саму національну безпеку України заради додаткових голосів на місцевих виборах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*