Запоріжці пам’ятають подвиг героїв: з нагоди Дня Збройних Сил України відбулося покладання квітів

У Запоріжжі, на алеї Захисників України відбулася урочиста церемонія покладання квітів з нагоди Дня Збройних Сил України.

В урочистостях взяли участь представники влади та громадськості, зокрема очільник територіальної парторганізації, заступник голови ЗОДА Едуард Гугнін, депутат облради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка, голова ЗОДА Григорій Самардак, депутати Запорізької міської ради Олександр Константинов та Олександр Кобзарюк, відомі своєю допомогою військовослужбовцям.

Церемонія розпочалася спільним молебнем та хвилиною мовчання. До присутніх звернулися як самі військовослужбовці, так і підростаюче покоління – учні військового ліцею, а також волонтери. Останні наголосили, що нашій армії потрібна допомога і віра, тоді військові зможуть захистити свою країну, бо будуть відчувати потужну підтримку і розуміти правильність своїх дій.

В свою чергу Григорій Самардак нагадав, що українська армія фактично сформувалася в ці важкі роки: ще свіжі спогад про важкий 2014 рік, коли вишукувалися одежа та взуття для військовослужбовців, в авральному режимі ремонтувалася техніка. Він наголосив, що підтримка військових та їхніх родин завжди буде в пріоритеті.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*