У Запоріжжі відбулась презентація книги “«Будь перший в боротьбі і перемогах»: український націоналістичний рух на Запоріжжі”

15 жовтня в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась презентація книги Юрія Щура “«Будь перший в боротьбі і перемогах»: український націоналістичний рух на Запоріжжі (1920-1950-ті рр.)”.

Участь у презентації книги окрім самого автора взяв народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко, за чиєї підтримки книгу було видано.

У цьому виданні Юрій Щур висвітлює раніше невідомі сторінки української історії. Факти, які багато десятиліть навмисно приховував злочинний комуністичний режим, відтепер стали доступними для громадськості.

«У цій книзі безпосередньо увага приділена націоналістичному руху у Запоріжжі та тим фактам, які багато десятиліть злочинною владою приховувались від загалу. Ми продовжуємо нашу співпрацю з автором книги Юрієм Щуром. Все це робимо задля того, щоб доносити до людей правдиву інформацію. І сьогодні у кожного запоріжця є можливість дізнатись реальну історію», – зазначив Ігор Артюшенко.

Наразі книги передані до всіх бібліотек Запорізької області.

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*