Ігор Артюшенко: «Ми разом маємо берегти українську землю, відновлювати її територіальну цілісність, і тільки так ми переможемо»

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко відвідав Бердянський прикордонний загін. Депутат обговорив з військовими проблемні питання та намітив шляхи їх вирішення.

В свою чергу військовослужбовці влаштували парламентарю екскурсію по частині. Прикордонники продемонстрували українські кораблі берегової охорони, які були вивезені з окупованого Криму.

– Це та частина флоту, яка збереглась виключно завдяки геройському вчинку морських прикордонників, морської охорони, які не здалися, і український флот залишився в Україні. Сьогодні приїхали дізнатись, які є проблеми. Визначили їх перелік, тепер треба проговорити механізм їх рішень. Проговорили потреби охоронників, потреби морської охорони і підняли таким чином моральний дух, показуючи, що ні військові, ні прикордонники – ніхто не є залишеними.

Всі ми разом маємо берегти українську землю, відновлювати її територіальну цілісність і тільки так ми переможемо, – зазначив парламентар.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*