Андрій Согорін: Міський голова звільнив директора КП «Ритуал», щоб уникнути скандалу на сесії

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк отримав дані про порушення на СКП «Запорізька ритуальна служба» та через тиждень звільнив його керівника, щоб уникнути скандалів на сесії та іміджевих втрат. Про це заявив депутат фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» в Запорізькій міській раді, голова тимчасової комісії з перевірки даного підприємства Андрій Согорін.

Він розповів, що на початку 2017 року до депутатів міськради почала надходити інформація про порушення на підприємстві, тоді і було прийнято рішення створити тимчасову комісію, яка перевірить діяльність комунального закладу.

– У листопаді 2016 року містом на облік було взято 11 безхазяйних кладовищ, проте під охорону вони не були поставлені, і на них почалися поховання без будь-яких документів. Також була інформація про тендерні закупівлі з порушенням законодавства і порушенням у сфері фінансової дисципліни. Після цього я подав до міської ради проект рішення про створення тимчасової комісії з перевірки СКП, яку вдалося створити з другого разу при величезному опорі «Опоблока», – зазначив Согорін.

– Підозри також підтвердилися, коли доглядач одного з кладовищ, рідний брат директора СКП, був затриманий співробітниками СБУ за хабар,– додав він.

У травні Андрій Согорін вимагав від міського голови звільнити директора СКП Роберта Шулунова, але Володимир Буряк відповів, що не буде цього робити, поки суд не доведе провину посадовця.

У червні стався черговий скандал. Журналістка Лілія Клименко заявила, що могила її матері була знищена, а також про погрози на її адресу з боку ритуальників. Після цього випадку глава тимчасової комісії зажадав відсторонити від посади Шулунова, але у відповідь знову отримав відмову.

– У липні в активну фазу увійшла робота тимчасової комісії, були отримані документи, які підтверджують порушення на підприємстві, і ця інформація була надана міському голові, який вже через тиждень звільнив керівника. Думаю, це було зроблено для того, щоб уникнути прийдешніх скандалів на сесії і іміджевих втрат, тому що «міцні господарники» і «ефективні менеджери» будуть виглядати звичайними «рвачами», – резюмував Андрій Согорін.

Минулого тижня міський голова Володимир Буряк підписав розпорядження про звільнення Роберта Шулумова з посади керівника СКП «Запорізька ритуальна служба». Шулунов очолював підприємство з кінця червня минулого року.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*