Ігор Артюшенко закликав депутатів облради не допустити призначення скандального чиновника на посаду ректора запорізького інституту

Стали відомі результати роботи кадрової комісії обласної ради, яка проводила конкурс на посаду керівника запорізького Інституту післядипломної педагогічної освіти. З чотирьох кандидатів більше за всіх балів набрав заступник глави Комунарської райадміністрації Володимир Кузьменко, який фігурував в ряді корупційних скандалів. У 2011 році департамент освіти Запорізької міськради очолював вітчим Івана Кузьменка, Володимир Кузьменко. Іван і Володимир пускали на ринок поставок дитячого харчування в міські школи виключно фірми, які були оформлені на людей з їх оточення. Також сім’ї Кузьменко вдалося забрати з громади кілька ділянок землі на території школи.

У скандалах був замішаний і молодший син Володимира Кузьменка Антон. У лютому СБУ назвала прізвища тих, хто розгойдував ситуацію в Запорізькій області. За інформацією правоохоронців, Антон Кузьменко виконував доручення кураторів з Москви, зокрема, проводив заходи, спрямовані на федералізацію України.

Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко взяв на контроль питання призначення ректора запорізького Інституту післядипломної педагогічної освіти. Він заявив, що буде переконувати демократичну більшість в облраді не голосувати за Володимира Кузьменка.

– Минулий ректор – скандально відомий Пашков – був незаконно призначений на цю посаду за часів влади Януковича. Він запам’ятався запоріжцям як яскравий шанувальник “русского міра” та плагіатор, який вкрав докторську дисертацію. За цілим рядом фактів результатів діяльності Пашкова порушено низку кримінальних справ щодо корупційних злочинів, які наразі розслідуються.

Два роки знадобилося нам всім на доведення вищеперерахованого і позбавлення Пашкова посади. А тепер за результатами засідання конкурсної комісії облради найбільшу кількість балів набрав колишній депутат від «Партії регіонів» Володимир Кузьменко. В часи, коли Кузьменко очолював управління освіти Запорізької міської ради, ціни на закупівлі продуктів харчування для дітей в школах завищувалися. За цим та іншими фактами розслідується ряд кримінальних справ.

Втім, конкурсна комісія – це лише рекомендація, а призначення залишається у повноваженнях обласних депутатів. Отже, попереду сесія і голосування.

Впевнений, що нова демократична більшість в обласній раді не візьме цей сором на себе! Беру на контроль і буду переконувати, – заявив Ігор Артюшенко.

Рішення конкурсної комісії викликало обурення серед більшості запоріжців. Одним з перших невдоволення кандидатурою публічно висловив глава антикорупційної комісії при ОДА Сергій Сидоров.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*