Олександр Константинов: Ми бачимо відсутність належної координації комунальних служб з містянами

Цю тезу депутат озвучив на зустрічі голів ОСББ з представниками комунальних підприємств міста та керівників райадміністрації Олександрівського району.

На заході голови об’єднань намагалися знайти відповіді на нагальні комунальні питання, зокрема, які стосувалися кронування дерев, роботи аварійних служб, благоустрій територій та інше. Так, мешканці вулиці Глісерної зазначили, що комунальники вже декілька тижнів не вивозять гілки обрізаних дерев. За словами жителів, вони неодноразово зверталися з цим питанням в райадміністрацію, але посадовці проігнорували їхню проблему. На зустрічі це питання також не було вирішено.

Голова Запорізької міської організації партії  «БПП «Солідарність», лідер фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов зауважив, що самі посадовці формують зустрічі таким чином, аби питання не вирішувалися. Замість того, щоб отримати коментар спеціалістів мешканцям лише говорять, куди їм потрібно звертатися, каже депутат.

photo_2017-11-16_13-07-07 (2)

– У місті як і раніше хаос і бардак. У мене є конструктивна пропозиція – на цих зборах повинні сидіти представники комунальних підприємств рівня керівників, які мають відповідати на конкретні питання голів ОСББ, а не просто розповідати, хто за що відповідає.

Те ж саме стосується і питань з екології. Пропоную знайти відповідному підрозділу міськради час розпланувати і створити графік зустрічі з усіма головами ОСББ і на місцях відповісти на всі їхні запитання. Вони повинні допомогти мешканцям і вже з професійної точки зору визначити, що їм робити в конкретних ситуаціях. Зрештою це їхня функція, адже утримуються за гроші мешканців міста, – наголосив Олександр Константинов.

Підтримка ОСББ є однією з ключових задач депутатів фракції «Солідарність». Олександр Константинов регулярно проводить зустрічі з керівниками об’єднань, частину питань депутат вирішує на сесіях міськради.

Окрім цього наразі доробляється проект рішення про виконання капітальних ремонтів житлових будинків міста на умовах співфінансування, підготовлений депутатом Миколою Бєлим. Автор ініціативи впевнений: проект направлений на виведення з кризи запорізького ЖКГ, адже максимально простий і прозорий порядок буде стимулювати запоріжців активно піклуватися про свої будинки і в кінцевому підсумку – стати дійсно ефективними власниками.

photo_2017-11-16_13-07-06

photo_2017-11-16_13-07-05

photo_2017-11-16_13-07-04

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*