За участі депутата міськради фракції “Солідарність” проведено обговорення проекту рішення по проведенню капітальних ремонтів будинків

В офісі запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» пройшло обговорення проекту рішення Запорізької міської ради «Про затвердження Порядку проведення капітальних ремонтів у багатоквартирних житлових будинках усіх форм власності м. Запоріжжя на умовах співфінансування». Документ був підготовлений за участі члена фракції «Солідарність» в міськраді Миколи Бєлого.

– Сьогодні ми зібралися з головами ОСББ з метою обговорити порядок проведення капітальних ремонтів у багатоквартирних будинках Запоріжжя, який ми пропонуємо до розгляду на грудневу сесію, – розповів депутат міської ради від фракції «Солідарність» Микола Бєлий. – Цей порядок був розроблений за активної участі співвласників будинків міста, і це вже друга спроба ухвалити це рішення, що забезпечить прозорий та справедливий розподіл коштів міського бюджету на капремонти. Ми доопрацювали попередній порядок, врахували основні зауваження, та запропонували зробити перехідний період, протягом якого співфінансування буде застосовуватись на добровільних засадах. Новий порядок дещо м’якший у порівнянні з попереднім, а за рахунок перехідного періоду у запоріжців буде змова адаптуватися до нового порядку проведення капремонтів.

Варто зазначити, що для збільшення шансів отримання підтримки більшості голосів, автори у новій редакції проекту врахували значну частину правок та рекомендацій, які були висловлені колегами та представниками ОСББ. Зокрема, обов’язкове співфінансування ремонтів перенесено з 2018 на 2019 рік, а також визначена гранична межа співфінансування на рівні 5% від загальної вартості робіт на два роки та 10%, починаючи з 2020 року.

Присутні на обговоренні задавали питання по процедурі співфінансування, які необхідні документи та яким чином бути працювати запропонований механізм.

Окремі депутати висловили думку, що було б доцільним перехідний період зробити довшим, ніж це пропонується зараз.

На усі питання присутні отримали змістовні відповіді від розробників проекту.

За підсумками обговорення ОСББ прийняли рішення щодо підтримки зазначеного порядку проведення капітальних ремонтів та вирішили на час сесії знову прийти до стін міської ради задля підтримки цього рішення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*