Партійці Запорізької «Солідарності» вивчали нові способи комунікації

В БПП-коворкінгу пройшов дводенний тренінг «Сучасні способи комунікації депутатів місцевих рад із громадою», організований Фондом Конрада Аденауера в Україні спільно з партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Тренерами на семінарі виступили генеральний директор МLS-Group Надія Кузьмичова, голова фракції «Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов, експерт Менеджер з комунікації Центру «Ейдос», експерт у сферах нових медіа, публічних комунікацій, проведення інформативних кампаній Сашко Кульчинський.

Тридцять депутатів різних рівнів, співробітники партії та активісти ГО «Солідарна молодь» вивчали досвід іноземних та українських експертів. Зокрема, були розібрані методи ефективної роботи в команді, основні елементи успішного публічного виступу, деталі орієнтування в світі соцмереж, та інші актуальні теми.
По закінченні навчання всі учасники отримали сертифікати. З отриманням нових знань присутніх привітав народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко.
– Слово для кожного політика чи громадського діяча – це зброя. Адже саме за допомогою слова, за допомогою комунікації з іншими людьми, з політичними опонентами ми можемо переконувати у правильності своєї позиції, реалізовувати ті чи інші рішення, визначати напрямок розвитку громади, району, області чи всієї країни.

Тож я переконаний, що подібні навчальні семінари несуть користь для розвитку місцевої та державної політики, а значить, підвищують якість діалогу у суспільстві та допомагають Україні розвиватись більш ефективно, – наголосив політик.

 

Допитливість та жагу до знань запоріжців відмітив керівник представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Тім Петерс.

 

– Сучасні українці прагнуть отримувати нову інформацію та самовдосконалюватися. Приємно, що ми можемо допомогти їм в цьому, – зазначив Тім Петерс.

 

Нові знання учасники мають за мету застосовувати як в роботі, так і в повсякденному житті.

– Відвідання кожного заходу – це завжди так хвилююче, але з кожним разом твоя впевненість зростаює, – ділиться враженнями учасник семінару Віталій Кубрак, –  Ти починаєш все більше хотіти переживати ці емоції. Цей захід не став винятком. Знання, що були отримані на цьому семінарі стануть в нагоді. Адже комунікація – це єдиний метод впливу на людину. Тому хочу подякувати всім організаторам, які змогли в таких стиснутих часових рамках розкрити стільки важливих аспектів.

 

Пам’ятка: Конрад Аденауер — перший федеральний канцлер Федеративної Республіки Німеччини. Прийняті ним за час перебування на посаді канцлера (1949-1963 рр.) основні рішення і до цього дня визначають внутрішній лад і зовнішньополітичну орієнтацію Федеративної Республіки Німеччини. 

Фонд Конрада Анденауера з 1994 року супроводжує процес політичних та економічних перетворень в Україні. З цією метою Фонд вже реалізував понад 500 проектів, спрямованих на підтримку демократичного розвитку, побудову громадянського суспільства, ствердження вільних ЗМІ та консолідацію демократичних інститутів. Фонд підтримує демократичні політичні партії України та їхні молодіжні організації.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*