Більшість депутатів з санкційного списку РФ входять до переліку найефективніших політиків України

Експерти незалежної аналітичної платформи VoxUkraine проаналізували санкційний список політиків, оприлюднених минулого тижня урядом РФ. Мова йде про постанову  «Про заходи щодо реалізації Указу Президента Російської Федерації», згідно з яким в країні застосовуються «спеціальні економічні заходи в зв’язку з недружніми діями України щодо громадян і юридичних осіб РФ».

У список потрапили 127 депутата – це майже кожен четвертий. Із них більше 50% є «найефектівнішими» депутатами – за даними рейтингу, – зазначають аналітики платформи.

Із ТОП-20 депутатів-реформаторів до списку потрапило п’ятеро народних орбранців, чотири з яких – представники партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Це Ігор Артюшенко (6 місце), Олексій Порошенко (10 місце), Владислав Севрюков (14 місце) та Григорій Шверк (19 місце).

 Всього до санкційних списків РФ внесли 322 особи. Компанію народним депутатам склали в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, радянський дисидент, син Романа Шухевича Юрій-Богдан Шухевич, голова Меджлісу Кримськотатарського народу Рефат Чубаров та інші посадовці, громадські та культурні діячі.

 Народний депутат України, голова Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Артюшенко на своїй сторінці в соцмережі наголосив, що українцям потрібно розуміти, що коли терорист-окупант публікує якийсь документ, то він переслідує свою агресивну мету і жодної іншої.

 – До цих списків ми всі маємо відноситись з тверезою головою і повним розумінням, що їх складало керівництво терористичної держави, що здійснює проти нас гібридну агресію. А значить, і закладало в ці списки виключно свою фсбшну логіку та мету.

От тому вже тільки лінивий не назвав ці списки дивними. Бо вони такими і є насправді.

Одних з нас включили до списку, щоб легітимізувати його правдивість та об’єктивність. Маю на увазі включення справді людей з вираженою проукраїнською позицією, яка підкріплена конкретними справами.

Інших справжніх українських державників фсб навмисно “забуло” включити в список, щоб тепер в українських громадян виникли сумніви щодо патріотичності цих людей. 
“Його нема в списку! – Він працює на агресора!!!”

Щоб вчергове посіяти розбрат, зневіру і зраду серед українців.

Третіх ж навпаки – навмисно фсб включило в список, щоб відбилити їх в очах українських громадян. Щоб справжні російські консерви не були вскриті і вони й надалі могли ходити з масками патріотів. 
“Вона ж є в санкційному списку! – Вона працює на Україну!!!”.

До чого це я написав?
Щоб ми, українці, завжди добре розуміли, що війна проти нашої рідної країни триває і коли терорист-окупант публікує якийсь документ, то він переслідує свою агресивну мету і жодної іншої.
І було б вкрай нерозумно сліпо вірити всьому, що написав ворог, – зазначив парламентар.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*