Представники запорізької «Солідарності» привітали волонтерський центр зі святом

До Міжнародного дня волонтера Олександрівська районна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у місті Запоріжжя допомогла студентам провести акцію та надати допомогу волонтерському центру «Солдатський привал», а також привітати зі святом колектив центру.

Студентство зібрало медикаменти та консервацію, яких потребують волонтери, та вирішили таким чином зробити свій внесок у підтримку волонтерського руху та допомогу українським Героям, які боронять українську землю на Донбасі.

Молодь звернулась до представників команди запорізької «Солідарності» з проханням допомогти довезти зібрані речі до волонтерського центру та долучитись до акції. Активісти партійної організації зголосились допомогти, організували необхідний транспорт, особисто взявши участь у візиті до центру волонтерів.

Варто зазначити, що участь у волонтерській діяльності, підтримка українських захисників, а також допомога фронту – один з пріоритетних напрямків роботи команди Запорізької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», і активісти з радістю проводять акції, які сприяють підтримці військових, що захищають нашу державу, а також зміцненню обороноздатності України.

2 3 4 5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*