Андрій Согорін: «Зусиллями Петра Порошенка світ об’єднався довкола України»

Сьогодні про підтримку кандидата в Президенти Петра Порошенка вкотре заявив ветеран АТО, депутат Запорізької міської ради фракції «Солідарність» Андрій Согорін. Разом з іншими відомими запоріжцями він вийшов до городян, аби пояснити свій вибір. Захисник долучився до роботи волонтерів кандидата Порошенка.

– Сьогодні я спілкувався з сотнею городян і мені приємно, що більшість з них розділяють мій вибір. Запоріжці розуміють – ті зміни, які будував Петро Порошенко протягом п’яти років, потрібно підтримувати, вдосконалювати, продовжувати втілювати в життя. Жоден з інших кандидатів не спроможний зберегти їх, вже не кажучи про те, щоб зробити хоч десяту частину подібного, – ділиться враженнями Андрій Согорін, – За час каденції Петра Порошенка Україна зробила величезний прорив в економічному та соціальному плані. Чого варта тільки одна реформа децентралізації. Все що ми бачимо – нові автобуси, відремонтовані школи та садочки, оновлена інфраструктура – це саме завдяки розширенню повноважень та бюджетів, – наголосив Андрій Согорін.

53402101_403646487058547_8771614521824378880_n

Андрій Согорін розповів, які досягнення Петра Порошенка вважає найголовнішими.

 Звичайно, за ці роки було зроблено в десятки рази більше, ніж за всі часи Незалежності України, тому описувати всі позитивні зміни доведеться довго. Зупинюсь на ключових. Це відродження потужної армії, яка дає гідну відсіч ворогу – з Головнокомандувачем Порошенком нам вдається боронити кордони від агресора, та не давати ворогу просунутись вглиб країни. Це повернення української мови і культури на свої законні позиції в українському суспільстві. Це широка міжнародна підтримка – саме завдяки Президенту про Україну знають в світі, Україну підтримують. Наслідки цієї підтримки – Томос, безвіз, визнання Росії агресором провідними світовими країнами. Зусиллями Петра Порошенка світ об’єднався довкола України, – підсумував депутат.
#Відомі_запоріжці_за_Порошенка

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*