Активісти ГО «Солідарна молодь Запоріжжя» передали пенсіонерці ліки та продукти

Таким чином активісти долучились до волонтерського проекту «Солідарність», мета якого – взаємодопомога українців через епідемію корон вірусу.

«У ці непрості часи усі ми маємо бути солідарні один з одним. В тому числі допомагати тим, хто нашої допомоги потребує. Так, ми командою Солідарна молодь Запоріжжя сьогодні навідалися з продуктами харчування та ліками до пенсіонерки пані Світлани з села Івангород Запорізької області, яка через обмеження у зв’язку з запровадженням карантину звернулася по допомогу та зареєструвалася на платформі Солідарність – доброта об’єднує», –  повідомив член ГО «Солідарна молодь Запоріжжя» Прохор Казбеков.

Активіст закликав городян не бути байдужими зареєструватися на сайті http://v2020.org.ua/  і надати допомогу тим, хто в ній потребує.

Як ми повідомляли раніше, в Запоріжжі розпочав роботу волонтерський проект для взаємодопомоги українців через епідемію коронавірусу.

Запоріжжя стало частиною всеукраїнського волонтерського проекту взаємодопомоги. Містяни отримали доступ до сайту «Солідарність», де кожен українець може допомогти тим, кому це потрібно, або сам отримати допомогу.

“– Якщо ви потребуєте допомоги у придбанні чи доставці ліків чи продуктів, або ви знаєте таку людину, — додавайте заявку тут, або телефонуйте на гарячу лінію 0-800-501-002.

– Якщо ви хочете стати волонтером, купити для цих літніх людей продукти чи ліки та/або доставити їх — зареєструйтесь, та беріть заявки на допомогу”, йдеться на сайті.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*