“Впровадження стосується в першу чергу не звичайних громадян, а органів влади та органів захисту населення”: Сергій Лишенко – про режим надзвичайної ситуації в Запоріжжі

Вчора в Запоріжжі офіційно підтвердили перші випадки захвортювання на коронавірус. В цей же день в місті оголосили режим надзвичайної ситуації.

«Поняття надзвичайної ситуації регулюється кодексом цивільного захисту України, – роз’яснює Сергій Лишенко, юрист Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», – Саме цим законом і передбачено які дії зобов’язані приймати органи влади. Проте, якщо коротко то надзвичайна ситуація вводиться на окремій території до відновлення нормальних умов життєдіяльності населення спричинених небезпечною подією. При цьому її введення стосується в першу чергу не звичайних громадян, а органів влади та органів захисту населення. Всі обмеження, які вводяться для громадян, мають мати лише одну мету – зменшення або припинення загрози життю та здоров’ю громадян. А тому, необхідно розуміти, що тривати він може дуже довго», – зазначив юрист.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*