В Запоріжжі «Європейська Солідарність» влаштувала патріотичний автопробіг до Дня Європи

Три десятки автівок під прапорами України, Європейського Союзу та «Європейської Солідарності» проїхались Запоріжжям. Патріотичний автопробіг до Дня Європи організували партійці Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність».

Маршрут вибрали символічний. Старт –  на Майдані Героїв, де запоріжці відстоювали євроінтеграцію.  Фініш – в оновленому завдяки децентралізації Запорізькому міжнародному аеропорту.

 – Безвіз і асоціація з ЄС –  одне з найбільших досягнень України за останні роки. Завдяки реформам Петра Порошенка для нашої держави нарешті відкрились кордони і ми стали частиною цивілізованого світу , – зазначив керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов.

Аеропорт, яким ми маємо сьогодні став таким завдяки спрямуванню коштів з державного бюджету до місцевих,  що власне є найбільшим досягненням реформи децентралізації – зауважив він.

В кожній з локацій до маршруту охоче долучались містяни. За останні роки патріотичні автопробіги стали традиційними заходами, якими «Європейська Солідарність» об’єднує запоріжців. Партійці організовують пробіги до Дня Соборності, Дня Незалежності а відтепер – і до Дня Європи.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*