І.Артюшенко: У Ленінському районі Запоріжжя ліквідовані підпільні гральні заклади

У Ленінському районі Запоріжжя закриті нелегальні приміщення із гральними автоматами – повідомив народний депутат України, член  фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Ігор Артюшенко.

«Такий висновок отримано в результаті перевірок адрес нелегальних гральних закладів в Ленінському районі міста силами Самооборони Майдану Запоріжжя. Нагадаю, що позаминулого тижня я мав розмову з начальником ГУ МВС Віктором Ольховським, якому передав список з двадцяти точок незаконних гральних закладів у ввіреному мені виборчому окрузі. Адреси точок надавали самі мешканці Запоріжжя, яких дістав фактичний розквіт кримінального бізнесу «одноруких бандитів», що несе біду та зубожіння в українські сім’ї. Я пообіцяв людям – або правоохоронці займуться ділом і самі наведуть порядок згідно закону, або порядок доведеться навести самим мешканцям міста разом зі мною. Отже, рейд показав наступне – всі подані в списку точки в Ленінському районі наразі не працюють», – зазначив Ігор Артюшенко.

Народний депутат зазначив, що найближчим часом особисто перевірить ситуацію з виявленням та закриттям незаконного грального бізнесу в Заводському районі міста.

Парламентар також подякував начальнику ГУ УМВС в Запорізькій області Віктору Ольховському за продуктивну співпрацю та зазначив, що за його інформацією активна боротьба з гральними закладами наразі ведеться по всьому місту.

Депутат закликав запоріжців не припиняти громадського тиску і бути пильними, а у випадку повторного відкриття старих або появи нових гральних закладів в будь-яких районах міста одразу повідомляти про їх місце розташування.