Бердянці відзначили День Європи

Сьогодні в Україні на державному рівні відзначається День Європи. У столиці нашої держави і в обласних центрах проходять заходи за участю перших осіб країни та обласних адміністрацій. У Бердянську День Європи відзначали тематичним флеш-мобом члени партії «Блок Петра Порошенка« Солідарність».

Бердянці відзначили День Європи

Бердянці відзначили День ЄвропиНа центральній площі міста, де зазвичай проходить бердянський Майдан, зібралися члени партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», волонтери, громадськість. В руках кожен тримав аркуш із написом «Бердянськ – це Європа». Адже поняття «Європа» – це не членство в якій-небудь європейській асоціації або матеріальні блага на рівні країн Німеччині або Польщі, це, перш за все – європейські цінності.

Бердянці відзначили День Європи

Бердянці відзначили День Європи

Бердянці відзначили День Європи

Бердянці відзначили День Європи«Європейські цінності – це демократія і свобода слова. Це – соціальні гарантії, недоторканність приватної власності і бізнесу, все те, до чого прагне громадянське суспільство. Говорячи про Бердянськ, можна відзначити, що до дотримання європейських цінностей нам ще, якщо не дуже, то досить далеко. Якщо бердянці самі не захочуть змінити ситуацію. Адже не можна назвати дотриманням європейських стандартів той факт, коли розпорядження окремого чиновника перекреслює права і свободи інших громадян. Але для того, щоб наше місто було справді європейський, найголовніше у нього є – це бердянці, які готові його міняти і вже сьогодні роблять для цього все можливе» – зазначив депутат Бердянської міської ради, голова Бердянської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Віктор Цуканов.

Бердянці відзначили День ЄвропиПо закінченню заходу членам партії, які з самого початку підтримували Президента України на президентських виборах, партію “Блок Петра Порошенка” на парламентських виборах, розвивали і будували організацію були вручені членські квитки. У тому числі – завідувачу кардіореанімація Бердянської міської лікарні Дмитру Єгорову, приватному підприємцю Богдану Сушко і сьогоднішньому голові Чернігівської РДА громадському активісту Віктору Дудукалову.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*