Парламентар проінспектував роботу державних центрів позашкільної освіти

Народний депутат фракції партії «Блок Петра Порошенка», голова міжфракційного депутатського об’єднання «За національно-патріотичне виховання» Ігор Артюшенко і радник міністра освіти та науки Тарас Рондзистий відвідали державні центри позашкільної освіти, ознайомившись з їхньою діяльністю у напрямку патріотичного виховання та планом роботи на 2015 рік.

В рамках зустрічей з керівництвом позашкільних закладів, парламентар відвідав Український державний центр позашкільної освіти, Національний еколого-натуралістичний центр та Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Народний обранець ознайомився із заходами, запланованими для проведення в найближчий час, а також наголосив на необхідності оптимізації роботи центрів.

Парламентар проінспектував роботу державних центрів позашкільної освітиПри прийнятті державного бюджету на 2015 рік, зважаючи на значний дефіцит коштів, було значно обмежено фінансування центрів позашкільної освіти. Разом з тим, Ігор Артюшенко та ряд народних депутатів, розуміючи важливість виховання молодого покоління, добились фінансування чотирьох закладів. Саме ці заклади і вирішив відвідати парламентар, маючи можливість особисто дати оцінку їхній роботі.

«Позашкільна освіта є необхідною умовою для нормального розвитку і виховання дитини, як всебічно розвиненого громадянина та патріота своєї держави. Особливо це важливо в нинішній час, коли держава-агресор загрожує територіальній цілісності України. На жаль попередні 25 років показали недосконалість і недієвість сфери патріотичного виховання молоді. Саме тому маємо проблеми на Сході України та сепаратистські настрої серед людей, які не ідентифікують себе як патріоти країни, в якій вони живуть. Вважаю, що ситуацію треба змінювати як на законодавчому рівні, так і на рівні указів відповідних міністерств», – зазначив Ігор Артюшенко.

Також парламентар наголосив на тому, що висновки перевірки державних центрів позашкільної освіти будуть обговорені на засіданні міжфракційного депутатського об’єднання «За національно-патріотичне виховання», а прийняті рішення та напрацьовані пропозиції, серед яких можлива оптимізація роботи центрів, будуть надіслані у профільні міністерства для вирішення по суті.