Токмацькі активісти передали допомогу в зону АТО

Війна на Донбасі стала однією з найстрашніших сторінок української історії, і докласти зусиль до нашої перемоги має кожен громадянин нашої країни. Такого принципу дотримуються партійці Токмакської міської та районної організацій партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». Нещодавно волонтери з «Таврійського обозу» за підтримки голови Токмацької міської організації партії Джіоєва Г.Д. та інших небайдужих патріотів Токмаччини побували в зоні АТО і навідали там наших військових.

Токмацькі активісти передали допомогу в зону АТОАктивісти передали військовим з 23-ої бригади Запорізької БТО, розташованим біля с. Чармалик, продукти харчування, питну воду, засоби гігієни, шкарпетки тощо. А бійцю Запорізької 37 бригади ОМПБ, члену партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Володимиру Братищенко були передані «берці». Також 55-й бригаді Запорізького ОАБ, розташованої поблизу с. Щастя та 79-й Феникс (Миколаївської ОАБ) був переданий все той же набір – продукти харчування, вода та ін., а бійцю Фенікса були передали канадські берці та камери на автомобіль УАЗ.

Токмацькі активісти передали допомогу в зону АТО«Ми маємо докласти максимальних зусиль для забезпечення наших захисників всім необхідним. Вони захищають життя українців та мирне майбутнє країни, тому наша організація постійно підтримує військових. В нашому районі люди активно допомагають збирати кошти і гуманітарну допомогу, адже ми не маємо права пустити ворога на територію Запорізької області. Їх подвиг заслуговує низького уклону кожного з нас» – зазначив голова Токмацької РДА, голова Токмацької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Гурам Джіоєв.