Визначені півфіналісти Відкритої Запорізької ліги КВК

В рамках реалізації міської програми підтримки сім’ї та молоді 21-22 травня в ДК ім. Кірова пройшли чвертьфінальні гри Відкритої Запорізької ліги КВК. У них взяли участь 13 команд із Запоріжжя, Мелітополя, Скадовська, Дніпропетровська.

Організатори заходу – відділ по роботі з молоддю, сім’єю та позашкільної виховної роботи департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, творче об’єднання «Транзит продакшн».

Як розповів начальник відділу по роботі з молоддю, сім’єю Ігор Філіпенко, команди змагалися у двох конкурсах – фрістайл і біатлон. За підсумками ігор, в півфінал Відкритої Запорізької Ліги КВН пройшло 10 команд: «Девичник», «ЮНІВЕР» (Дніпропетровськ), «Запорізька Національна Збірна» (ЗНУ), «Смайли» (Скадовськ-Запоріжжя), «Молода кінь»; «Гагарін», «МЕД» (ЗДМУ); «Хочу айфон» (ЗНУ), «Стара добра Тоня», «Медове місто» (Мелітополь).

Один із членів журі, заступник голови ОДА та керівник територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Едуард Гугнін дав свою оцінку іграм: «Мені дуже сподобалося, що команди нарешті жартують не про брудні речі, а показують справжній молодіжний гумор. Гумор підтримує нас, дає надію, показує ще раз, що ми живемо, що є майбутнє. Може хтось сказати, що такі заходи не на часі, мовляв, в країні криза. Але поки ми сміємося – у нас є майбутнє».

Ігри півфіналу Відкритої Запорізької ліги КВК відбудуться у вересні.