Токмацькі партійці вшанували пам’ять Павла Левчука, який загинув в зоні АТО

У Токмаку, у загальноосвітній школі №5 відбулася презентація книги «Павло Левчук. Шкільні роки», створена творчою групою вчителів школи, в якій він навчався.

Видання присвячене шкільним рокам випускника-медаліста, воїна-захисника, який загинув в зоні АТО при виконанні військового обов’язку. Автором ідеї створити таку книгу стала директор школи Тетяна Чорна. До книги увійшли спогади вчителів та однокласників Павла.

Вшанувати пам’ять земляка приєдналися і члени Токмацького міського та районних організацій партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Учасники зустрічі зібралися в шкільному музеї, де знаходиться експозиція, присвячена Павлу Левчуку. Презентація книги супроводжувалася дитячими виступами: піснями і зачитуванням юнацької прози.

Нагадаємо, Павло Левчук загинув 14 червня минулого року, під час аварії літака ІЛ-76, збитого сепаратистами. За кілька днів до трагедії Павло захистив кандидатську дисертацію, незважаючи на те, що його навесні призвали до лав Збройних сил України. Він був стрільцем-зенітники 25-ї окремої повітряно-десантної бригади.