Василівські партійці вшанували пам’ять бійця АТО

У Дніпроруднівській ЗОШ І-ІІІ ст. «Світоч» відбулось урочисте відкриття пам’ятної дошка на честь Кушова Руслана, бійця батальйону «Айдар», що загинув в зоні проведення АТО минулого року. Пам’ять бійця вшанували голова райдержадміністрації Владислав Садовничий, учасники АТО, волонтери, члени Василівської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» та інші небайдужі мешканці.

 «Вшанування пам’яті героїв, що загинула за наше мирне небо та спокійне життя наш святий обов’язок. Ми віримо, що та жертва, яку вони поклали на вівтар української незалежності буде вшанована гідно та Україна вистоїть і стане сильною розвиненою країною. Наш земляк вірив в світле майбутнє країни», – зазначила Юлія Таран голова Василівської районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

27 червня 2015 року Указом Президента України Руслана Кушова, посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеню за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*