Юрій Ловчиков: Ми повинні створити для дітей комфортне майбутнє

На днях кандидат до Запорізької міської ради по 21 округу Ловчіков Юрій Анатолійович організував свято дитинства на майданчиках у дворах по вулицях Академіка Климова д. 2, д. 2А, вулиці Красній д. 3, 3А і Круговий 105.

Дітлахів розважали аніматори, які проводили масу веселих конкурсів, танцювальних перерв і цікавих головоломок. За участь у конкурсах самі всі отримали солодкі нагороди. Крім того, малюки змогли сфотографуватися з улюбленим героєм дитячих мультфільмів Рататуєм і взяти участь у майстер-класах.

«Діти – найсвітліше і чисте, що є в цьому світі. Саме вони заряджають нас позитивними емоціями і дарують натхнення сміливо йти по життю і реалізовувати значні зміни в цьому світі. Майбутнє наших дітей цілком і повністю залежить від нас. Саме ми повинні створити для них комфортне майбутнє і залишити у спадок процвітаючу і високорозвинену країну. Діти світло і щире добро і ми повинні зробити все, що в наших силах, щоб дати їм можливість отримати легку та повне приємних спогадів дитинство незалежно від ситуації в країні і геополітичних перипетій», – зробив акцент Юрій Ловчиков.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*