Едуард Гугнін: «Новообрані ради мають підтримувати розвиток спорту»

В Запорізькій обласній державній адміністрації відбулось засідання координаційної ради з питань інвалідів. Головуючим засідання був заступник голови облдержадміністрації, голова Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Едуард Гугнін. Під час координаційної ради було підведено підсумки роботи регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», хід підготовки до Параолімпійський ігор-2016, а також матеріальну підтримку спортсменів-інвалідів.

Едуард Гугнін відповів на запитання членів координаційної ради, що стосуються підтримки спортсменів-інвалідів. В тому числі обговорювалось питання отримання квартир призерами та переможцями Паралімпійських ігор 2012 року. Едуард Гугнін висловив сподівання, що новообраний міський голова разом з міськрадою розв’яжуть дану проблему найближчим часом.

«Сподіваюся, що новообрані обласна та Запорізька міська ради підтримуватимуть і спортивні заклади, і окремих спортсменів. Наразі облдержадміністрація працює над бюджетом 2016 року, тому важливо, щоб заходи з фінансової підтримки спортсменів, у тому числі спортсменів-інвалідів,  були реальними і дієвими. Тим більше, що наступний рік є олімпійським», – підкреслив Едуард Гугнін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*