Микола Фролов: Будівництво мостових переходів у Запоріжжі має продовжуватись

Народний депутат фракції “Блок Петра Порошенка”, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Микола Фролов наголошує, що буде продовжувати докладати зусиль щодо продовження будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро у Запоріжжі. Про це інформує прес-служба депутата.

За словами парламентаря, як йому повідомив голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодору) Андрій Батищев, вирішено питання виділення 40 млн грн для покриття заборгованості по виконанню першочергових робіт з будівництва мостових переходів у минулі роки.

“Укравтодор передбачає у цьому році виконати роботи на 200 млн грн, що дасть змогу завершити будівництво та відкрити рух автомобільного транспорту по верховій гілці мосту через Старий Дніпро до острова Хортиця”, – розповів народний депутат.

Микола Фролов запевнив, що продовжить контролювати це питання із залученням всіх відповідальних осіб та організацій.

“Для забезпечення передбаченого обсягу робіт планую найближчим часом зустрітися з Міністром фінансів України Наталією Яресько для вирішення питання фінансування будівництва за рахунок залишків кредитних коштів, залучених Укравтодором у попередні роки”, – зазначив парламентар.

“Сьогодні будівництво мостів знаходиться «в режимі очікування». Останні роботи на спорудженні  проводилися в січні 2015 року. Будівельники кажуть, що частину моста на острів Хортиця реально закінчити в наступному році, вже замовлені всі необхідні металоконструкції. І чим швидше будівництво відновиться – тим краще, адже на занедбаних мостах промишляють вандали – будівництву вже нанесено збитків на 15 млн.”, – наголошує Микола Фролов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*