Олександр Константинов: «Запорізькій міськраді не вистачає солідарності»

Патріотизм – це відповідальність

– Олександре Олександровичу, як Ви оцінюєте Революцію гідності?

– Як протест, що був викликаний діями влади, яка не відповідала інтересам суспільства. На жаль, це була трагічна сторінка нашої історії, але ця подія, безумовно, назавжди змінила нашу країну. Знаєте, 26 січня 2014-го року я стояв на площі перед ОГА поруч з запоріжцями різного віку, дехто з них тримав  маленьких дітей на руках, і чув, як люди вимагають піти від влади тих, хто не вважав нас за людей, для кого особисті інтереси вищі за інтереси суспільства, я бачив надію в тих очах. Але потім в нас полетіли світло-шумові гранати… Я бачив літню жінку з пробитою осколком ногою, страх в очах людей, плач дітей, «швидкі» забирали поранених людей. Тоді я зрозумів, що для миру в нашій державі з’явилася загроза. На жаль, я не помилився. Але я вірю в те, що у нас, народу України, достатньо мудрості та сил, щоб пройти через ці випробування. Мир неодмінно наступить, а країна розквітне!

– Ви активно допомагаєте нашим військовим  відстоювати свободу країни. Бували в зоні АТО?

– Чомусь стало модно розповідати про свої поїздки до зони проведення антитерористичної операції, як про якусь захоплюючу подорож. Донбас сьогодні – це зона, де наші захисники боронять нашу землю, мирне життя наших дітей. Я знаю, що можу бути ефективнішим, допомагаючи зібрати каремати, бронежилети, інші необхідні військовослужбовцям речі. Я неодноразово відправляв до зони АТО те, в чому мають потребу наші герої. В грудні 2014 року я возив допомогу нашим воїнам, які боронили Пєскі та Авдєєвку. Пізніше з’ясувалося, що саме в цей час в декількох сотнях метрів від місця, де я тоді був, мій колега В’ячеслав Зайцев, ризикуючи своїм життям, боронив донецький аеропорт та Україну.  Олександр Константинов: «Запорізькій міськраді не вистачає солідарності»

Місія – допомагати

– Крім допомоги військовослужбовцям, у «Епіцентру», який Ви очолюєте, довжелезний список добрих справ.

– Свою соціальну відповідальність ми доводимо щодня. У «Епіцентру» тісний зв’язок із ветеранськими організаціями міста – ми намагаємось організувати не тільки святкові заходи для наших шанованих ветеранів, а й підтримуємо їх у повсякденному житті.

Враховуючи можливості нашого гіпермаркету, ми допомагаємо проводити ремонти в школах, дитячих садках, спортивних залах міста. Окремий напрямок роботи «Епіцентру» – благоустрій вулиць, парків і місць відпочинку. Чесно кажучи, ми вже не рахуємо, скільки висадили дерев, встановили лавок, облаштували місць для ігор малечі. Ми вже живемо в цьому процесі. Адже у міської влади зажди є відмовка: немає коштів в бюджеті.Олександр Константинов: «Запорізькій міськраді не вистачає солідарності»

В епіцентрі уваги – здоров’я запоріжців

– Останнім часом Ваше ім’я пов’язують із розвитком спорту. Це ще одна зона відповідальності?

– Чим більше працюєш і стикаєшся з несправедливістю, тим більше цінуєш спорт. Адже в спорті діють чіткі правила. Рахунок на табло не перепишеш через хабар судді. Свою внутрішню потребу у відчутті чесності, честі і перемогах реалізовую, займаючись спортом і підтримуючи спорт. Нещодавно мене обрано головою обласної федерації важкої атлетики. Сьогодні намагаюсь докласти максимум зусиль, аби підняти престиж цього виду спорту і спорту взагалі в нашому місті, в нашій області.

– Не сумніваюся, що у Вас є якийсь амбітний план стосовно розвитку інфраструктури нашого міста. Поділіться секретом: який проект мрієте реалізувати найближчим часом?

– Для того, щоб добре працювати, мати сили та натхнення для успішної праці на благо Запоріжжя та України в цілому, потрібно добре відпочивати. Запоріжжя має унікальну прибережну зону для облаштування комфортної зони відпочинку. Моє завдання-мінімум на наступні рік-два – реалізувати масштабний парковий проект. Зокрема, облаштувати на Набережній Дніпра, в Жовтневому районі,  паркову зону для активного відпочинку, дитячих ігор і зустрічей всіх поколінь. Проект сьогодні знаходиться в стадії доопрацювання. Як тільки отримаємо всі необхідні дозволи, плануємо розчистити територію за «Епіцентром» і розпочати спорудження повномасштабного парку розваг з дитячим містечком, фонтаном, спортивними майданчиками для ігрових видів спорту, біговою доріжкою, скейт-парком, кав’ярнею і рестораном.

До речі, на всьому протязі Набережної магістралі уздовж берега річки Дніпро від Преображенського мосту до мікрорайону Піски немає жодного подібного парку.Олександр Константинов: «Запорізькій міськраді не вистачає солідарності»

Працювати конструктивно і компетентно

– Олександре Олександровичу, запоріжці обрали Вас депутатом Запорізької міської ради, а колеги – головою фракції «Солідарність» в Запорізькій міськраді. Як Ви оцінюєте першу сесію Запорізької міськради VII скликання і які подальші плани Вашої політичної сили і Ваші особисто?

– Так, запоріжці делегували мене до Запорізької міськради, поставивши цілком конкретні завдання. Не маючи часу на політичні дебати, ми повинні братися до роботи. Адже час – не гумовий, і новий бюджетний рік не за далекими сніговими кучугурами, а зовсім поруч.

Свою конструктивну діяльність депутати фракції БПП «Солідарність» в Запорізькій міській раді планують направити на будівництво нового європейського міста, на створення умов для успішного ведення бізнесу і комфортного проживання в ньому для запорожців різних вікових категорій. Ми маємо намір вести виважену самостійну політику, спрямовану на задоволення запитів городян. При цьому для прийняття стратегічно важливих рішень ми будемо консолідуватися з конструктивно налаштованими депутатами міської ради з інших фракцій. В нашій команді – професіонали своєї справи: медики, працівники культури, представники середнього бізнесу, захисники України. І ми готові і будемо працювати!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*