У волонтерів завжди є “бойові завдання” і на передовій, і в мирному житті

Токмацький район – один з найактивніших у наданні допомоги українським солдатам, що служать у зоні проведення антитерористичної операції.

Партійці спільно з токмацькими волонтерами постійно допомагають захисникам на передовій. Активісти, які допомагають нашим воїнам, зареєстрували громадську організацію «Таврійські скіфи».

Основна їй мета – допомога бійцям ВСУ на передовій. Незважаючи на досить високий рівень забезпечення наших військ з боку держави, у волонтерів і зараз багато роботи. Про допомогу солдатам розповів Володимир Колесник, активіст організації:

– У волонтерів завжди є свої «бойові завдання», оскільки на фронті чимало актуальних проблем, які потрібно вирішувати оперативно. За майже два роки своєї роботи ми возили на фронт практично все – від продуктів харчування до тепловізорів та генераторів. Дуже часто возимо хлопцям різні медикаменти, особливо вони актуальні в холодну пору. Величезне спасибі нашим фермерам, вони постійно допомагають нам забезпечувати потреби бійців.

Нещодавно волонтери відвідали бійців, які служать в Опитному, відвезли їм смаколики і взуття для дощової погоди. Також перед Новим роком вони реалізували проект «Новорічний кошик солдату»: школярі передавали бійцям на передову безліч солодких і смачних подарунків, листи, вироби, ліки, дитячі малюнки.

Крім того, волонтери активно допомагають демобілізованим бійцям адаптуватися до мирного життя.

– Багато проблем виникає у демобілізувалися хлопців. Повернувшись із зони АТО, вони опиняються в іншому світі, до якого ще треба звикнути. На жаль, дуже часто вони самі цього не усвідомлюють, – зазначає Віктор Колесник. – На сьогодні ми займаємося найрізноманітнішої допомогою демобілізованим: і юридичною консультацією, і допомогою в оформленні документів для отримання посвідчення учасника бойових дій, і отриманням медичної і психологічної допомоги. Зараз багато шарлатанів, які намагаються скористатися довірливістю демобілізованих, тому ми стежимо, щоб з нашими підопічними працювали тільки справжні фахівці. Крім того, дуже часто у хлопців виникають побутові проблеми, у вирішенні яких ми теж їм допомагаємо. Ми розуміємо, що наша підтримка вкрай важлива для хлопців на фронті і продовжуємо активно допомагати їм і в захисті нашої Батьківщини, і в мирному житті.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*