Едуард  Гугнін пообіцяв підтримку родинам загиблих учасників АТО

Резервісти та добровольці, які брали участь у бойових діях в зоні АТО, мають отримати такий же соціальний захист, як і військовослужбовці ЗСУ, – про це заступник голови Запорізької ОДА, керівник територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Едуард Гугнін заявив на зустрічі із родинами загиблих учасників АТО. Він також розповів про те, як вирішуються житлові питання сімей учасників АТО.

«За бюджетні кошти у минулому році були куплені квартири для родин загиблих учасників АТО, але виникли проблеми технічного плану: оскільки квартири передаються від області територіям, а потім вже у приватну власність, у місті Запоріжжя виникли затримки. Програма придбання житла буде продовжуватися і далі: кошти виділяються як з державного бюджету, так і з обласного. Але однією з умов отримання квартир є перебування у черзі на покращення житла, але зі 116 родин загиблих військовослужбовців лише п’ять стоять на такому обліку, – нагадав Едуард Гугнін.

Окрім цього учасники зустрічі підняли питання забезпечення пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг, забезпеченням робочими місцями матерів загиблих учасників АТО, а також надання пенсіями родин загиблих резервістів.

Як зауважив Едуард Гугнін з останнього питання, до народних депутатів від Запорізької області буде зроблено звернення щодо підтримки законопроекту, спрямованого на надання резервістам та добровольцям такого ж рівня соцзахисту, як і військовослужбовцям.

Едуард Гугнін відзначив, що всі члени родин учасників АТО завжди розраховувати на його допомогу та звертатися у разі будь-якої необхідності.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*