Микола Бєлий: «Запоріжжю терміново потрібні зміни в ЖКГ»

Ні для кого не секрет, що житлово-комунальне господарство Запоріжжя і система управління ним терміново потребують кардинальних змін. Які першочергові кроки необхідно зробити в цьому напрямку, розповів депутат Запорізької міськради від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», член постійної комісії з питань життєзабезпечення міста Микола Бєлий.

– Миколо Івановичу, з чим пов’язано ваше рішення увійти в депутатську комісію з питань життєзабезпечення?

– Під час виборчої кампанії я провів більше ста зустрічей з жителями Запоріжжя. І переважна більшість питань була пов’язана саме з незадовільною роботою житлово-комунального господарства міста. Найбільше нарікань надійшло від городян на адресу КП «Основаніє». Оплачуючи регулярно за утримання будинків і прибудинкової території, мешканці багатоквартирних будинків не отримували якісних послуг, не кажучи вже про проведення поточних ремонтів, відрахування на які закладені в тариф. Тому після свого обрання депутатом у мене не виникло і тіні сумніву, в якій комісії я буду найбільш корисний запорожцям.

– На чому плануєте зробити акцент у своїй депутатській роботі найближчим часом?

– У комісії ми прийняли рішення закріпити за депутатами окремі напрямки. Я зголосився відповідати за ініціативи в житловому господарстві. Найважливіше питання в цьому напрямку зараз – це сприяння в створенні якомога більшого числа ефективних власників житла в формі ОСББ. За моєю ініціативою була створена окрема робоча група при депутатської комісії, до якої увійшли і представники громадськості, які мають професійний досвід у питаннях ЖКГ.

– Чого вже вдалося досягти?

– Хоча з моменту отримання депутатських повноважень пройшло всього два місяці, вже є певні позитивні результати. Так, в результаті роботи, проведеної спільно з керівником нашої фракції Олександром Константиновим, бюджет на проведення капремонтів в будинках, де з’явився ефективний власник у вигляді ОСББ, був збільшений в три рази і становить 45 мільйонів гривень, що для нашого міста є безпрецедентним кроком. У нас немає права дозволяти чиновникам і далі тягнути час.

– Як ваші виборці можуть з вами зв’язатися?

– Я обраний по 60-му округу – це район вулиці Кремлівської. У мене є пропозиції жителів, які вони озвучили мені як кандидату в депутати. На підставі цих пропозицій я зробив більше 20 депутатських звернень до департаменту ЖКГ та комунальні підприємства. Частина вимог, висунутих моїми виборцями, вже виконана, решта внесені в план робіт на 2016 рік і знаходяться на моєму постійному контролі.

Депутатський прийом я проводжу в школі № 104 (вул. Кремлівська, 65в) кожен четвертий четвер місяця, з 16:00 до 18:00.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*