В’ячеслав Зайцев: Замість пам’ятника Дзержинському буде встановлено меморіальний комплекс загиблим героям АТО

Сьогодні, 12 лютого, у стінах Запорізької обласної ради пройшло засідання круглого столу з питань допомоги сім’ям загиблих під час Антитерористичної операції героїв.

Із початком проведення АТО на Сході України кількість загиблих запоріжців сягнула 116 осіб. Наразі збираються відомості про кількість сімей, які потребують допомоги.

Депутат фракції «Солідарність» В’ячеслав Зайцев під час свого виступу зазначив, що у планах запорізьких політиків є будівництво пам’ятника загиблим героям АТО. Меморіал буде встановлено на місці пам’ятника Дзержинському, який невдовзі мають демонтувати згідно Закону України «Про декомунізацію». «Дуже хочеться, щоб цей пам’ятник було встановлено на проспекті. У нас є пам’ятники Другої світової війни, чудовий пам’ятник афганцям. І хочеться, щоб був пам’ятник нашим героям АТО. Щоб люди проїжджали й бачили, що ми віддаємо їм шану», – підкреслив В’ячеслав Зайцев.

Також депутат наголосив, що 883 запорізькі дитини, чиї батьки воюють на Сході, будуть отримувати безкоштовне харчування у дитячих садках та школах.

«Проект рішення щодо безкоштовного харчування пройшов через усі комісії та, звичайно, він буде проголосований. 19-го числа одностайно вирішено підтримати це питання», – зазначив В’ячеслав Зайцев.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*