У Запоріжжі обласна бюджетна комісія розглянула «водні» питання

У Запорізькій облраді відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету з питань багатомільйонна заборгованість КП «Бердянськводоканал», яка негативно впливає на всю діяльність обласного комунального підприємства.

Участь у засіданні, головною метою якого було посадити за стіл переговорів усіх фігурантів процесу, взяв і член фракції «Солідарність» Іван Федорів. Як було підкреслено, необхідно  шукати стратегічне рішення, а не винних.

В.о. генерального директора комунального підприємства «Облводоканал» Володимир Калінкін розповів, що КП «Водоканал», що споживає близько 75% води, що постачається, почав планомірне накопичення боргів з травня 2014 року. На сьогодні ця сума – близько 19 млн. грн. При цьому «Облводоканал» винен 15 млн. грн. «Запоріжжяобленерго». 5,8 млн. грн. складає борг по заробітній платі співробітникам «Облводоканалу».

При цьому «Бердянськводоканал» надає довідки про те, що населення курортного міста своєчасно розплачується за поставлену послугу. Знайти відповідь на головне питання: «Де гроші?» депутатам поки що не вдалося.

Було відзначено, що в пріоритеті на сьогодні є виплата боргу по заробітній платі перед працівниками КП «Облводоканал».