В’ячеслав Зайцев про ситуацію на Сході: «Перемога так чи інакше буде за нами»

Сьогодні, 18 лютого, у стінах бібліотеки Запорізького національного університету пройшла презентація книги «Вклоняємося доземно українським солдатам».
Презентація книги була присвячена річниці виходу з Дебальцевського котла. Почесним гостем став депутат фракції «Солідарність» у запорізькій міській раді, кіборг, герой України В’ячеслав Зайцев.

«Дебальцево, Іловайськ, ДАП, Луганський аеропорт, Маріуполь (який ворогу не вдалося взяти) – це все стратегічні місця. Дебальцево – це найбільший залізничний вузол на Східній Україні. Завдання для російських військ було таке: нехай буде знищення місто, але залізничний вузол – буде нашим. За два тижні будівельний батальйон мав на меті їх налагодити й відновити постачання техніки сюди із Росії. Ми там зробили все що змогли, там у нас були втрати. Проте, перемога так чи інакше буде за нами» – поділився своїми спогадами В’ячеслав Зайцев.

Книга «Вклоняємося доземно українським солдатом» – це історії, спогади та інтерв’ю із українськими солдатами та офіцерами. Їхнім спогадам було присвячено 2-3 сторінки. Також книга має й документальні джерела, які містять укази президента України про особливі відзнаки героїв.

Нагадаємо, що рік тому, 18 лютого 2015-го, українські військові залишили Дебальцеве Донецької області – з величезними втратами, віддавши сепаратистам місто, полонених, розірвані українські прапори, загиблих товаришів й розбиту техніку. Країна знала про Дебальцевський котел з початку лютого – військові опинилися в оточенні “ополченців”, які крок за кроком стискали кільце навколо населеного пункту.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*