В Запорізькій обласній раді депутати запропонували створити бізнес-інкубатори у ВНЗ

В Запорізькій обласній раді, під керівництвом голови комісії, депутата фракції «Солідарність» Олега Закарлюки, відбулось засідання комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування. Депутати розглянули п’ятдесят проектів рішень, що планується внести до розгляду на чергову сесію Запорізької обласної ради сьомого скликання.

Народні обранці запропонували представникам комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва звернутись до керівників вищих навчальних закладів м.Мелітополь, м.Бердянськ, м.Енергодар, стосовно створення на їх базі бізнес-інкубаторів за аналогом тих, що в Запоріжжі функціонує в ЗНУ та будуть створені на базі ЗДІА.

Окрім цього, при розгляді питання “Про Програму покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення Запорізької області на 2016 рік», депутати рекомендували профільному Департаменту обладміністрації винести на сесію питання про виділення додаткового фінансування на ремонт дорогі «Запоріжжя-Маріуполь», у зв’язку з проходженням по ній важкої військової техніки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*