У новому регламенті Запорізької облради має бути прописана відповідальність депутатів, – Едуард Гугнін

У роботі другої сесії Запорізької обласної ради було оголошено перерву: депутати вирішили підготуватися до розгляду Регламенту та Положення про постійні комісії Запорізької обласної ради.

Як пояснив керівник фракції «Солідарність», голова територіальної парторганізації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Едуард Гугнін, депутатам потрібно доопрацювати певні положення документів.

Серед принципових – забезпечення прозорості та публічності роботи ради. Хоча, як зауважив очільник фракції, наразі депутатський корпус відкритий: кожен бажаючий має можливість бути присутнім на комісіях.

– Є питання механізму зняття керівного складу. Це можливо за двома сценаріями: простою більшістю, тобто 50%+1 або кваліфікованою – двома третинами, – розказав він, зазначивши, що це питання лежить у політичний площині.

– Також пропонується внести питання відповідальності депутатів: якщо депутата немає на трьох засіданнях, то піднімається питання, а чи потрібен такий депутат. Я розумію, що робота депутата обласної не оплачується, але якщо людина прийшла до ради, то повинна бути відповідальність, – вважає Едуард Гугнін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*