Олександр Константинов переконав депутатів підтримати зміни до Конституції України

Голова фракції «Солідарність» Олександр Константинов виступив перед депутатами Запорізької міської ради і, навівши вагомі аргументи, переконав колег не підтримувати ініційоване представниками фракції «Самопоміч» «Звернення до Президента України та Верховної Ради України з питань відкликання змін до Конституції України, які були схвалені в першому читанні».

За відповідне звернення щодо відкликання змін проголосувало лише 18 депутатів.

Очільник фракції «Солідарність» звернув увагу колег на те, що зміни до Конституції не загрожують, а навпаки – захищають місцеве самоврядування!

«Так, префект матиме право зупинити рішення ради у випадку прийняття сепаратистських рішень, що загрожують національній безпеці та обороні. Для цього спочатку префект зупиняє рішення, звертаючись до Президента; Президент звертається до Конституційного суду; якщо Конституційний суд підтверджує загрозу національній безпеці та обороні, тоді Верховна Рада має право розпуску місцевої ради.

Варто звернути увагу на те, що Верховна Рада і зараз має право розпуску місцевої ради без будь-яких пояснень і умов. Таким чином зміни до Конституції не ставлять під загрозу, а навпаки – захищають самоврядування!», – зазначив Олександр Константинов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*