Віктор Цуканов: Підприємницька діяльність не повинна завдавати шкоди якості життя бердянців

У Бердянську, через пересування великогабаритних та великовагових автомобілів до магазинів, які знаходяться на першому поверсі житлового будинку, виникла проблема з руйнуванням вимощення багатоповерхівки. Мешканці ОСББ «Веста-54», за адресою Кірова 54, звернулися за допомогою у вирішенні даної проблеми до депутата Бердянської міської ради, голови Бердянської міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Віктору Цуканову.

«Сьогодні провів чергову зустріч з мешканцями будинку Кірова 54 з приводу вирішення проблеми руйнування відмостки будинку через вантажних авто, які доставляють товар до магазинів, розміщених на першому поверсі будинку.Віктор Цуканов: Підприємницька діяльність не повинна завдавати шкоди якості життя бердянців

Вирішили прийняти таке рішення – я пишу депутатське звернення з проханням створити спеціальну комісію з вивчення нашого питання і разом з мешканцями йдемо на особистий прийом до міського голови. З цим треба вже щось вирішувати. Підприємницька діяльність окремих людей не повинна завдавати шкоди якості життя бердянців», – розповів Віктор Цуканов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*