Микола Фролов розповів про майбутнє уряду Яценюка

Народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Микола Фролов, в інтерв’ю інформаційному порталу «Горожанін-інформ», розповів про майбутнє роботи Кабміну і перспективи дострокових парламентських виборів.

«Моя думка, що уряд протримається як мінімум рік. Такий висновок я роблю з тих умов, які склалися на сьогодні. Наступне голосування за відставку Кабміну може бути не раніше осені цього року, коли почне роботу наступна сесія Верховної Ради України. Але восени починаються нові політичні ігри – різні домовленості щодо формування бюджету, внесення змін до Конституції України. І це тільки кілька основних питань, які необхідно буде вирішити більшості депутатів, а без пошуку компромісів з урядом вирішити ці питання буде дуже складно.

Наступне і, на мій погляд дуже важливе, обстановка на сході України не нормалізується, а загострюється, і в цих умовах проводити дострокові вибори, або навіть міняти уряд, вкрай небезпечно. Поки йде війна, поки країну трясе нестабільність і політична криза, будь-які вибори небезпечні дестабілізацією обстановки.

Я абсолютно впевнений, що в разі нових дострокових виборів новий парламент буде не краще, а гірше за якісним складом, за вмінням політиків домовлятися і, головне, по ефективності роботи», – розповів Микола Фролов.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*