Андрій Чеберко: При розподілі бюджетних коштів необхідно раціонально підходити до всіх видатків

Депутати обласної ради звернулись до департаментів обласної адміністрації системно підходити до процедури проходження комісій. Під час засідання бюджетної комісії облради депутат фракції “Солідарність” Андрій Чеберко наголосив на тому, що департаменти обладміністрації мають узгоджувати капітальні видатки з профільними комісіями, а потім звертатись до бюджетної.

“Я вважаю, що питання капітальних видатків мають спочатку узгоджуватись з профільною комісією, а потім розглядатись на бюджетній. Департаменти приходять до нас та просять виділити кошти на закупівлю різноманітного обладнання та ремонт, але в силу специфіки роботи комісії ми не повністю знайомі з реальною ситуацією на цих об’єктах.

При вирішенні таких питань профільна комісія має спочатку вирішити доцільність їх виділення та пріоритетність, а потім ми маємо зайнятись цим питанням, адже представники профільних комісій краще знайомі з ситуацією на об’єктах.
Окрім цього, вартість видатки мають ретельно контролюватись. Департаменти мають скурпульозно вивчати кожну цифру, яку планується витратити та у випадку її завищення рекомендувати здійснити закупівлі за більш низькими цінами”, – відзначив Андрій Чеберко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*