Едуард Гугнін взяв участь к обговоренні регіональної Стратегії-2020

Очільник територіальної парторганізації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін взяв участь в публічному обговоренні «Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року».

Ініціатором дискусії, під час якої обговорювалися сильні сторони документа і позиції, що вимагають доопрацювання, виступив глава Запорізької облради Григорій Самардак.

Вперше обговорення стратегічних планів розвитку області відбулося в прямому ефірі програми «По суті» на телеканалі «Запоріжжя».

– Головне, ми не стоїмо на місці, ми зробили перший і важливий крок вперед, прийнявши «Стратегію регіонального розвитку Запорізької області до 2020 року». Ми визначили план наших спільних дій. У цьому важливому для регіону документі немає політики, але є спільне бажання працювати на результат для жителів області. Запорізька обласна рада, всі фракції політичних партій, Запорізька обласна державна адміністрація чітко усвідомлюють, що робота з розвитку Запорізької області має бути системною, зваженою, ефективною і головне, спільної, – зазначив Григорій Самардак.

Нагадаємо, 25 лютого депутати облради ухвалили «Стратегію регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року».

– Прийнявши Стратегію розвитку, ми змогли забезпечити участь нашої області у фінансуванні з Фонду регіонального розвитку, – зауважив Едуард Гугнін.