Іван Федоров: Введення системи Prozzoro дозволить зробити тендери максимально відкритими

Депутати Запорізької обласної ради наполягають на нагальному введенні системи державних закупівель Prozzoro, на цьому під час засідання постійної комісії з питань бюджету наголосив депутат фракції “Солідарність”, заступник Мелітопольського міського голови Іван Федоров.

“Закупівлі, які надав нам департамент освіти на розгляд виглядають як мінімум дивно. Не може бути вартість аналогічних машини для чищення картоплі в одному інтернаті Запоріжжя вдвічі більшою, ніж в іншому. Необхідно забезпечити чесний та прозорий механізм подібних закупівель, тому що економія бюджету має бути економною.

Ми ретельно розглядаємо кожну цифру в бюджеті і капітальні видатки, які нам запропонували викликають більше питань, ніж хотідлсь би. Вирішення цієї проблеми дуже просте – необхідно провести тендер через систему Prozzoro і це забезпечить рівні можливості для всіх його учасників.

Окрім того, на мою думку, необхідно максимально швидко інтегрувати Prozzoro в роботу обласної ради, не можна пасти задніх, адже ця новація дозволяє забезпечити всі можливості для чесних та відкритих державних закупівель”, – відзначив Іван Федоров.

Рішенням комісії Івану Федорову доручили виступити на сесії обласної ради з питання максимально швидкого введення Prozzoro в діяльність облради та адміністрації.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*