Сергій Валентиров взяв під особистий контроль вирішення проблем громад Веселівського і Михайлівського районів

Народний депутат України, член фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Валентиров під час роботи на виборчому окрузі відвідав кілька територій, провів прийом виборців, зустрівся з керівництвом Веселівського і Міхайлівського районів та обговорив з главами місцевих адміністрацій актуальні проблеми розвитку регіону.

Основними питаннями, з якими приходять на прийом керівники бюджетних організацій в сферах медицини та освіти – велика кількість нереалізованих проектів, на які вже роками готова проектно-кошторисна документація, але відсутнє фінансування.

Окрім того, під час спілкування із громадами піднімалися питання з газифікації населених пунктів – с. Менчікури 1 і с. Білоріцьке Веселівського району та багато інших, рішення яких народний депутат взяв під особистий контроль.

Також Сергій Валентиров відвідав незавершені об’єкти реконструкції – Веселівську і Новоуспенівську загальноосвітні школи. Дані об’єкти освіти мають незавершені роботи з утепленню будинків, які проводилися в рамках фінансування за кошти Кіотського протоколу, але у встановлених склопакетах відсутні відкоси і підвіконня, наслідком чого є потрапляння вологи в теплоізоляційні елементи, в результаті у приміщеннях школи підвищена вологість.

В грудні минулого року народний депутат сприяв фінансуванню даних проектів за “екологічні” гроші через Міністерство екології: проекти вже пройшли попереднє узгодження, однак, у зв’язку з корупційним скандалом в міністерстві, фінансування даного напрямку поки призупинено. При цьому за ініціативи Веселівської районної державної адміністрації ці проекти подані на фінансування з коштів обласного бюджету, в чому попросили сприяння народного депутата.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*