Депутати мають намір відсторонити ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Тимчасова контрольна комісія Запорізької обласної ради з перевірки фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» має намір підняти питання про розірвання контракту або відсторонення керівника закладу.

Про це повідомив заступник голови комісії, керівник фракції «Солідарність», очільник територіальної парторганізації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», заступник голови ЗОДА Едуард Гугнін.

Тимчасова контрольна комісія вже провела два засідання. Депутати і представники громадськості зустрілись з ректором КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР Володимиром Пашковим, який, за рішенням сесії, зобов’язаний забезпечити всі вимоги комісії щодо перевірки фінансово-господарської діяльності інституту.

– На сьогодні йде вивчення документів. Є лист, підписаний міністром освіти Сергієм Квітом, довідка міністерської комісії, яка проводила тут вивчення ситуації, і де чітко розписані плюси-мінуси існуючого стану справ, є чітке формулювання «просимо прийняти управлінське рішення щодо ректора Володимира Пашкова».

Я сподіваюсь, що якщо ми отримаємо ці документи наступного тижня, то Департамент освіти облдержадміністрації буде виходити з ініціативою розірвання контракту з Володимиром Пашковим. Якщо цього не вдасться, то будемо виходити з пропозицією відсторонити його від виконання обов’язків до закінчення роботи обласної комісії, – повідомив Едуард Гугнін.

Нагадаємо, раніше народний депутат України, голова Запорізької міської парторганізації Ігор Артюшенко неодноразово піднімав питання перебування на посаді ректора інституту Володимира Пашкова.

– Володимир Пашков протягом періоду незалежності України багаторазово очолював відверто проросійські структури, які пропагували сепаратизм і тим самим готували ідеологічне підґрунтя для російської агресії в Україні. Я глибоко переконаний, що подібна людина не гідна і не має права займати високу посаду, особливо у сфері освіти України», – зазначав Ігор Артюшенко у своєму листі до міністра освіти.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*