Парламентар став співголовою антиокупаційного депутатського об’єднання, покликаного боротись з «русскім міром»

Сьогодні, 18 березня, народний депутат України, голова Запорізької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенко» Ігор Артюшенко став співголовою антиокупаційного міжфракційного депутатського об’єднання «Наступ», покликаного очистити Україну від проявів «русского міра».

Співголовами об’єднання, у яке увійшли колишній лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош, народні депутати Сергій Висоцький, Олег Медуниця, Олена Масоріна, Ігор Лапін, Олександр Опанасенко та Вадим Денисенко, були обрані також Андрій Левус та Микола Княжицький.

Парламентарі заявили, що мають на меті провести як інформаційну, так і економічну деокупацію на законодавчому рівні.

Найближчим часом народні депутати, що увійшли до об’єднання, планують подати до Верховної Ради пакет антиокупаційних законопроектів, зокрема чотири з них плануються до подання вже наступного тижня.

«Гібридну війну, розв’язану російським агресором, можна виграти тільки такою ж гібридною відповіддю. Бо інформаційні, ідеологічні та економічні кулі важливі так само, як і кулі військові. І український наступ має йти одночасно всіма цими напрямками. Тому жодної копійки підприємствам агресора, жодного бізнесу окупанта, жодної хвилини ефіру колоніальній пропаганді та жодного «русского міра» в освіті, культурі та топоніміці», – наголосив Ігор Артюшенко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*