В Запоріжжі розпочала свою роботу школа громадської активності «Перший крок»

19 березня в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Горького відбулося перше заняття школи громадської активності «Перший крок», організованої за сприяння Олександрівської районної організації «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Учнями першої школи громадської активності стали всі, хто відчуває в собі сили змінити країну, але не знає з чого почати. Перше заняття в школі відбулося у формі тренінгу. Спочатку учні визначили найбільш актуальні на сьогодні проблеми нашого міста: це екологія, працевлаштування молоді, юридична обізнаність населення, стан міської інфраструктури та інші. За словами одного з організаторів тренінгу, голови молодіжної організації «Молода Просвіта Запоріжжя» Ірини Ярко, кінцева мета навчання в школі громадської активності «Перший крок» – це створення і реалізація власних проектів, які допоможуть подолати нагальні проблеми міста.

2

Обговоривши етапи реалізації потенційних проектів (формування команди, пошук ресурсів та фінансування), учасники тренінгу розділилися на групи і мали створити власний проект та вигідно представити його конкурентам.

В якості спеціальних гостей на перше заняття до школи громадської активності були запрошені відомі громадські діячі та волонтери. Голова Комітету виборців України у Запорізькій області, автор багатьох цікавих громадських та політичних проектів Роман П’ятигорець поділився з учнями своїм досвідом створення громадської організації «Стоп, откат!», яка довгий час викривала факти корупції на місцях. Ще одним запрошеним спікером стала волонтер 55-ї окремої артбригади, яка нагороджена Президентом орденом Княгині Ольги ІІІ ст. Катерина Матюха. Вона розповіла присутнім з чого почалася її волонтерська діяльність та з якими труднощами пов’язана ця робота.

Організатори школи обіцяють, що це лише перший тренінг. Всього їх заплановано п’ять. Всі присутні можуть записатися до школи за телефоном (097) 424-68-00 – Ірина. Навчання в школі безкоштовне!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*