В Комунарському районі відкрився тиждень дитячої та юнацької книги

Сьогодні, 24 березня в приміщені дитячої бібліотеки-філії №6 ЦБС Комунарського району Запоріжжя відбувся захід, присвячений Всеукраїнському Тижню дитячої та юнацької книги. На свято завітали і представників Комунарського осередку партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка.

На святкове відкриття тижня дитячої та юнацької книги були запрошені діти шкіл Комунарського району, які підготували поетичні привітання «Добрий день, книжковий тиждень» та освідчення в любові до книги і бібліотеки.

До тижня дитячої та юнацької книги керівництво бібліотеки підготувало презентацію книг-ювілярів «З днем народження – книго!». На виставці було презентовано близько 20 книг. Окрім презентації друкованих видань, для запрошених дітей організували вікторину «Мандри сторінками улюблених книг», в якій маленькі читачі змогли проявити свої літературні знання.

Враховуючи, що незабаром почнуться весняні канікули, керівництво бібліотеки підготувало для юних читачів медіа презентацію «Часу не гай, цікаві книжки читай», в якій було запропоновано серії книг, які варто почитати в період весняних канікул.

По завершені заходу представники Комунарського осередку політичної партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» передали маленьким користувачам бібліотеки солодкі подарунки від народного депутата України, голови Запорізької міської організації партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Ігоря Артюшенка.

2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*