Депутати обласної ради планують виділити на ремонт доріг 27 млн

Стан дорожнього покриття в Запорізькій області незадовільний, у зв’язку з цим депутати обласної ради планують виділити на ремонт доріг додаткові кошти з обласного бюджету, про це після засідання комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу повідомив депутат фракції «Солідарність» Запорізької обласної ради Олександр Машинський.

«Ми підтримали проект рішення про виділення додаткових коштів на ремонт доріг, адже на сьогодні існує значна проблема з їх якістю. Щороку після закінчення зими їх стан суттєво погіршується. Окрім цього на сьогодні територією нашої області, а особливо прифронтових районів пересувається військова техніка і вирішення сезонної проблеми ускладнюється.

Ми одноголосно підтримали тезу про те, що при ремонті таких трас як Запоріжжя-Маріуполь та Запоріжжя-Бердянськ необхідно залучати кошти державного бюджету, адже ці комунікації мають загальнодержавне значення. Також необхідно залучити кошти державного бюджету при ремонті стратегічних мостових переходів», – розповів Олександр Машинський.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*