Депутати Запорізької облради підтримали 6 новостворених громад

Програма підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2016 рік викликала гарячі обговорення серед депутатів облради. Цим документом  передбачається виділення цього року із обласного бюджету 5-ти млн. грн. на поліпшення базової інфраструктури об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Незважаючи на це, були зроблені спроби зняти питання з розгляду, але депутати знайшли аргументи для того, щоб ухвалити Програму.

Як наголосив депутат облради, член фракції «Солідарність» Артем Попов, переконуючи колег в доцільності розгляду цього питання, коли йшло обговорення  проведення самого об’єднання громад влада брала на себе певні зобов’язання, тому жодним чином не можна допустити дискредитації процесу: влада повинна виконувати дане слово.

Заслухавши пояснення на користь Програми, депутати підтримали Програму, таким чином надавши  підґрунтям для розвитку вже утворених громад і створивши стимул для об’єднання заради спроможності інших територій.

– Ми виділили додатково 5 млн. грн. для шести створених громад, підтримавши не тільки їх, але і саму ідею децентралізації, – вважає керівник фракції «Солідарність» в Запорізькій облраді, керівник Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка», заступник голови ЗОДА Едуард Гугнін.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*